X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيدمجله تخصصی منابع علوم انسانی - آرشیو 1395/7

رمز خود را فراموش کرده ام ! ثبت نام جدید

دانلود تحقیق مسائل جغرافیای سیاسی و امنیتی استان کرمانشاه


برای مشاهده جزئیات و دانلود روی لینک زیر کلیک نمائید:
جزئیات و دانلود

شامل:


فصل اول: کلیات پژوهش

  طرح مسئله 

  ضرورت و اهمیت مطالعه 

  محدوده مورد مطالعه 

  اهداف اصلی مطالعه 

  سؤالات تحقیق 

  فرضیات تحقیق 

  روش شناسی تحقیق 

 پیشینه تحقیق 

  ساختار تحقیق 

فصل دوم: جغرافیای طبیعی استان کرمانشاه

  موقعیت جغرافیایی، حدود و وسعت 

 ناهمواری های استان کرمانشاه 

  آب وهوای استان کرمانشاه 

  آب ها 

  جنگل ها ومراتع 

  کشاورزی و دامداری 

فصل سوم: جغرافیای انسانی و اقتصادی استان کرمانشاه

  جغرافیای انسانی استان کرمانشاه 

   جغرافیای تاریخی 

 کرمانشاه در ادوار مختلف تاریخی 

 آثار تاریخی وباستانی در استان کرمانشاه 

 ویژگیهای جمعیتی استان کرمانشاه 

 جغرافیای اقتصادی استان کرمانشاه 

فصل چهارم : جغرافیای سیاسی،امنیتی استان کرمانشاه

جغرافیای سیاسی استان کرمانشاه 

 جغرافیای امنیتی استان کرمانشاه 

فصل پنجم : نتیجه گیری ، پیشنهادات ومحدودیتهای پژوهش

نتیجه گیری 

پیشنهادات 

محدودیتها ومشکلات تحقیق 

منابع وماخذ برچست ها :
نظرات : 0 بازدید : 21
     
print

دانلود مقاله مسائل نظام اجتماعی ایران بعد از سال 68


برای مشاهده جزئیات و دانلود روی لینک زیر کلیک نمائید:

جزئیات و دانلود


نکات کلیدی:

در این مبحث ، به اقتضای وظیفه علمی که باید حقایق و عوامل موثر را در حد تشخیص برای اعضا جامعه ومسئولین تشریع کرد وموجب آگاهی آنان شد. عوامل و روابط علمی بین آنها را بیان کرده است ، اما چند تذکر لازم است:

کوشش در جهت حفظ منافع در کشورهای دیگر یک امر طبیعی است که این نیز به آن عمل کرده ومی کند. علاوه بر آن همه کشورها از جمله ژاپن ، آلمان و دیگر کشورها نیز با دخالت کشورهای بیگانه سر و کار دارند ، اما این سئوال مطرح است که چطور می شود ، آن کشورها از گزند مصون می مانند وکشورهای جهان سوم تاثیر پذیرند ، یک پاسخ اصلی آن است که حکومت های کشورهای جهان سوم دست پرورده کشورهای مداخله گر هستند ، اما این عامل بهر این که پس از انقلاب هنوز استقلال واقعی وقدرت نظامی چشمگیر است ،صادق نیست ، پس علت در کجاست؟ جستجوی زیاد خوانندگان نیز ما را همراهی کرده اند نشان می دهد که شرایط داخلی واشتباهات برخی سیاستمداران خود عامل اصلی بیماریهای اجتماعی ماست ، میکروبها همیشه وهمه جا وجود دارند اما تاثیر آنها بیشتر بر روی بدنهای ضعیف است.

در عین حال در سیاست داخلی ما بنظر می رسد عواملی وجود داشته باشد که دشمنی کشورهای دیگر را بر ضد ما بر می انگیزد.این جمله نباید با این تصور اشتباه شود که ما به غرب نیاز داریم و با ید در اصول بیابیم و به هیچ وجه منظور من این نیست.

منظور من این است که مسائل داخلی:

1. اهداف

2. راههای رسیدن به اهداف او

3. ارتباط خود با دیگر کشورها را هنوز بطور علمی و دقیق بررسی نکرده ایم و بنظر می رسد که در این زمینه نیز با هاله هایی از تصور است.همواره در حال تغییر کار می کنیم.تصورات و درکی که برخی از سیاستمداران غالب ما، از کشورهای غربی ابراز می دارند عموماً بدون تجربه مشخص اند. آن کشورها ودر یک قالب فرهنگی بسیار محدود است ، برداشت ها و اظهار نظرها نظیر اینکه مردم این کشورها ماشینی هستند احساس ندارند مادی هستند ، همه چیز خود را برای مادیات می خواهند ، حتی ناموس خود را برداشته است و بدون بررسی کافی و دور از شأن ما به هیچ یک از مسئولین کنونی کشور که مدت کافی در آن کشورها زیسته و شرایط آنجا با عمق و تفکر و ارتباط انسانی اجتماعی کافی درک کرده است ، این الحاقات را تایید نخواهد کرد.این گونه اتهامات از جانب کسانی است که یا اصلا در این کشور زندگی نکرده اند وفقط برای مدت بسیار کوتاهی اقامت داشته اند و با عینک فرهنگی خود به وقایع و شرایط جامعه نگریسته اند.

باید ببینیم که اگر این توهین هائی که ما در لفظ و عمل که آتش زدن پرچم و ریختن زباله در آن به کشورهای غربی آمریکا می کنیم اگر همین توهین ها واقدامات در مورد ما می شد.اولاً تا چه اندازه بی خود وقابل تحمل می بود وثانیاً ما را به چه عکس العمل هایی وا می داشت..در این صورت قابل درک می شد که این اقدامات در کشورهای دیگر دشمنی بر می انگیزد و آنها را بر ضد ما بسیج می کند.

اما اولاً آنها از این بسیج جمعی مردم خود را در مقابل یک دشمن مشترک ، وسیله مناسبی برای کسب مشروعیت سیاستهایشان به طور عام استفاده می کنند وثانیاً: از آنجا که آنها قادر به تعویض سریع ومستقیم نظام حکومتی ما نخواهد بود.

کوشش و آرزو میکنند با اقدامات زمینه ساز ، نظام اجتماعی ما از هم بپاشانند ، با این امید که بالاخره نظام حکومتی نیز پس از ورته طولانی تر ارزیابی در آید ، گرچه آنها موفق نخواهند شد.اما قیمت این بسیار زیاد است.نظام اجتماعی ما به گونه ای دچار بحران ودگرگونی است که ترمیم آن بسیار دشوار به نظر می رسد ونسل های آینده ما را سخت تهدید میکند.این مسئولیت بزرگی بر گردن مسئولین ما است.

این حرکت ها وسیاست ها در زمان قیام وانقلاب پرهیز ناپذیر بود اما در زمان کنونی عقل وعلم ایجاب می کند که با بررسی مسائل خود متمرکز شویم و آنجا که لازم نیست و ضرورتی ندارد برای خود دشمن نسازیم.در عین حال از دشمنان بی نیاز باشیم و با آنها در صورت دشمنی مستحکم و با صلابت و با تمام قوا و بطور همه جانبه برخورد کنیم.برچست ها :
نظرات : 0 بازدید : 22
     
print

دانلود مقاله استاندارد سازی محصولات
 برای مشاهده جزئیات و دانلود روی لینک زیر کلیک نمائید:

جزئیات و دانلودپیشگفتار:


طی سه دهه گذشته جهان شاهد شکل گیری تدریجی یک سیستم اقتصادی یکپارچه جهانی بوده است. دنیای تولید نیز در ادامه این وضع شاهد افزایش سطح رقابت و ظهور رقبای مستعد دراقصی نقاط جهان بود.


جهانی شدن بازار تولید شرکتهای تولید کننده رابه ارزیابی مجدد نگرشهایشان را رقابتهای بین المللی وا داشته و دولتها را نیز به تغییر سیاستهای ملی خود وادار نموده است. مطمئناً شرکتهایی که به بازار به صورت ملی و نه جهانی، و به محصولات نیز در حد کافی و خوب، و نه در سطح جهانی توجه می نمایند از صحنه رقابتهای تولیدی این منظر جهانی خارج خواهند شد.


مصرف کنندگان در بازار امروزی نقشی قاطع نسبت به گذشته ایفا می کنند، چرخه های کوتاه تر تولید و تدارک پاسخ سریع تر به تغییرات سلیقه مصرف کنندگان بسیار ضروری است.


سیستم های نوین تولیدی باید قادر به تولید محصولاتی با کیفیتی بالاتر، هزینه کمتر، زمان انتظار، طراحی سریعتر محصولات موجود و نهایتاً انعطاف پذیرتر باشند. رعایت استانداردهایی که در طول سالیان متمادی تدوین گردیده است، یکی از ابزارهای مهم در راستای ارتقاء کیفیت محصولات بوده، به طوریکه کشورهای پیشرفته صنعتی در راستای جهانی سازی، مرزهایی را برای کشورهای درحال توسعه و توسعه نیافته بوجود آورده اند که این کشورها برای ورود به عرصه جهانی و عبور از این مرزها بایستی استانداردهای بین المللی و قواعد بازارهای جهانی را رعایت نمایند.


از آنجا که هیچ کس محصولات بد کیفیت، خطرناک و غیر قابل اعتماد. ناهماهنگ و تجهیزاتی که قبلاً خریداری نموده را نمی خواهد، مشتریان انتظاراتی راجع به طراحی، اجرا، امنیت و قابلیت اعتماد به محصولات و خدماتی که خریداری می کنند را دارا هستند. استانداردهای بین المللی به افزایش سطح کیفی، ایمنی، کارآمدی، اعتماد وقابلیت تغییر پذیری کمک می کنند و زمینه افزایش منافع اقتصادی را فراهم می آورد.


وقتی محصولات و خدمات هر روز نیازهای مصرف کنندگان را بر طرف می نمایند، اعتماد مشتری به آنها افزایش می یابد و در نتیجه یک موقعیت مشترک المنافعی، هم برای مصرف کننده و هم برای تولید کننده وسرویس دهنده به مجود می آید این موقعیت زمانی به وجود می آید که نمایندگان مصرف کننده نقشی مهم در بهبود استانداردهایی که نهایتاً در خدمات و کالا ها تاثیر ویژه می گذارند، داشته باشند.


این بحث فایده وسودی که به مصرف کننده از استاندارد سازی و همچنین فایده وسودی که از توسعه استانداردهای بین الملی به مشتری می رسد را شرح میدهد و بیان می کند که ایزو چطور نیازهای مصرف کننده رابه او می شناساند و چگونه از این نیازها در کارش استفاده می کند و چطور جوابگوی مصرف کنندگان می باشد.


به همین منظور مثالهایی آورده شده که در برخی زمینه های کاری و همچنین دستاوردهای اخیر ایزو در جهت حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد.


سرانجام این مطلب شرح می دهد که چطور مصرف کننده می تواند در کارهای ایزو مشارکت نماید.


برچست ها :
نظرات : 0 بازدید : 19
     
print

دانلود مدیریت كیفیت در شركت مارلیك سانبرای مشاهده جزئیات و دانلود روی لینک زیر کلیک نمائید:
جزئیات و دانلود

خلاصه:

مدیریت كیفیت در شركت مارلیك سان

این شركت با پشتوانه نیروی انسانی متخصص و با تجربه و دانش فنی كافی و نیز با بهره گیری از ماشین آلات و تجهیزات مدرن تولید و آزمایشگاههای كنترل كیفی مناسب، این توانایی را دارد كه نیاز خودرو سازی كشور را با ظرفیت بیش از 1000000 قطعه میل بادامك در سال تأمین نماید. و در حال حاضر اقدام به راه اندازی خطوط جدیدی نموده تا علاوه بر افزایش ظرفیت تولید خود طی برنامه زمانبندی تا پایان 1385 حدود 10% محصولات تولیدی را صادر نماید.


وضعیت شركت در حال حاضر:


در حال حاضر میل بادامك ماسینكاری شده پیكان cc1500 كه از سال 1369 تولید آن شروع شده بود در مرحله جایگزینی با میل یادامك پیكان انژكتوری می باشد.


توجه: تولید میل بادامك رنو به علت اجراء سیاست كاهش آلودگی متوقف شده است.


تولید میل بادامك خام نیسان و پراید به مرحله تولید انبوه ریخته گری رسیده همچنین تولید میل بادامك ماشینكاری بصورت آزمایشی انجام و به مشتری تحویل گردیده است.
خط مشی (منشور ) كیفیت سازمان:


شركت ما پس از یك دوره موفقیت نسبی در ارتقاء سازمانی و فرهنگی ضرورت رشد و گسترش به سمت دیدگاههای نوین و بهنگام مدیریت كیفیت را احساس می نماید و در این راستا دستیابی به استاندارد مدیریت كیفیت Iso/TS16949-2002 (خاص صنعت خودرو سازی) را یه عنوان راهی در پاسخگویی به این نیاز مورد توجه قرار داده است.


لذا شركت ما جهت دستیابی به این مهم خط مشی های زیر را سر لوحه كار خود قرار داده:


1-كسب رضایت مشتری در راستای تولید محصول با كیفیت، مطابق با استانداردهای جهانی الزامات و نیازهای آن.


2-مشاركت كاركنان در اجرای سیستم مدیریت كیفیت.


3-ارتقاء فرهنگ سازمانی و تلاش در جهت ارتقاء دانش فنی و سازمانی كاركنان.


4-بررسی تدریجی و تعریف مجدد فرایندها در جهت كاهش هزینه های فاقد ارزش افزوده.


5-كاهش ضایعات بطوری كه به سمت نقص صفر (zero defect) میل نماید.


6-ایجاد بهبود مستمر در تمامی زمینه ها و فعالیتهای مربوط به سازمان و سیستم كیفی.


7-ارتقاء كیفی محصول و ایجاد شرایط محیطی مناسب.برچست ها :
نظرات : 0 بازدید : 21
     
print

بررسی مقایسه‌ای رابطه بین سود هر سهم EPS و نسبت قیمت به سود هر سهم PE با بازده

برای مشاهده جزئیات و دانلود روی لینک زیر کلیک نمائید:

جزئیات و دانلود


نکات کلیدی:


 

 بازده سهام و انواع روشهای محاسبه بازده سهام 

 سود هر سهم ESP و انواع روشهای محاسبه سود هر سهم و قیمت به سود هر سهم      

 بررسی رابطه بین سود هر سهم EPS و نسبت قیمت به سود هر سهم P/E با بازده سهام         

 تحقیقات داخلی و خارجی انجام شده 

فصل سوم: روش‌شناسی تحقیق 

 مقدمه 

 اهداف تحقیق 

 فرضیه‌های تحقیق 

 جامعه و نمونه آماری 

 روش جمع‌آوری داده‌ها 

 روشهای آزمون آماری فرضیه‌ های تحقیق و نحوه بررسی فرضیه های 

تحقیق 

فصل چهارم: نتایج و تجزیه وتحلیل اطلاعات 

 مقدمه 

 نتایج و یافته‌های تجربی حاصل از فرضیه‌های تحقیق 

فصل پنجم: نتیجه‌گیری و پیشنهادات 

 نتایج آزمون فرضیه اول 

 نتایج آزمون فرضیه دوم 

 نتایج آزمون فرضیه سوم 

 نتایج آزمون فرضیه چهارم 

 نتیجه‌گیری 

 پیشنهادات جهت تحقیقات آتی 

 پیشنهادات برای سرمایه گذاران 

منابع و مآخذ به كار رفته در تحقیق برچست ها :
نظرات : 0 بازدید : 14
     
print

دانلود ادبیات و مبانی نظری فرهنگ سازمانی

برای مشاهده جزئیات و دانلود روی لینک زیر کلیک نمائید:

جزئیات و دانلود


شامل:


چکیده تحقیق و پژوهش

مفاهیم فرهنگ و فرهنگ سازمانی      

 عناصر و مؤلفه‌های فرهنگ سازمانی       

 نحوه شکل‌گیری فرهنگ‌ها       

 بنیان‌گذاران سازمان     

 ابعاد معروف فرهنگ     

 عناصر اساسی فرهنگ سازمانی     

 راه‌های شناسایی فرهنگ سازمانی      

 تکوین فرهنگ سازمانی       

 انواع فرهنگ سازمانی تقسیم‌بندی‌های رایج فرهنگ سازمانی     

 فرهنگ حاکم و خرده فرهنگ      

 فرهنگ قوی و ضعیف       

 فرهنگ‌های مثبت و منفی        

 استراتژی و فرهنگ         

 فرهنگ انعطاف‌پذیری         

 فرهنگ مأموریتی        

 فرهنگ مشارکتی       

 فرهنگ بوروکراتیک       

 الگوهای اساسی تشریح فرهنگ سازمانی     

 مدل پارسونز     

 چارچوب اوشی     

 شیوه پیترز و واترمن     

مدیریت فرهنگ سازمان       

 تأثیر فرهنگ بر عملکرد و اثربخشی سازمان      

 رابطه فرهنگ سازمانی با توانایی‌های مدیریت      

 تأثیر فرهنگ بر ساختار سازمانی      

 تأثیر فرهنگ سازمانی بر وظایف مدیریت      

 فرهنگ سازمانی و توسعه سازمانی          OD     

 خلاصه‌ای از تحقیق مشابه انجام شده در ارتباط تقریباً نزدیک با موضوعبرچست ها :
نظرات : 0 بازدید : 16
     
print

دانلود تحقیق قوه مقننه قوه مجریه
برای مشاهده جزئیات و دانلود روی لینک زیر کلیک نمائید:

جزئیات و دانلودشامل:

قوه مقننه
مفهوم  مقننه
سمت نمایندگی
اعمال وترکیب های قوه مقننه
قوه مجریه
انواع کابینه
عالیترین مقام قوه مجریه
رابطه قوه مقننه ومجریه
فقدان رابطه میان قوه مقننه وقوه مجریه
اطاعات قوه مجریه از قوه مقننه
نقشی ارشاد ی قوه مجریه
اثرات متقابل قوای مقننه ومجریه
رابطه قوای مقننه ومجریه درژیمهای ریاستی
رابطه قوه مجریه وقوه مقننه در رژیم های پارلمانی
روبطه قوه مجریه وقو مقننه در رژیم


برچست ها :
نظرات : 0 بازدید : 14
     
print

دانلود پاورپوینت برنامه ریزی و مدیریت راهبردی


برای مشاهده جزئیات و دانلود روی لینک زیر کلیک نمائید:

جزئیات و دانلودشامل:
راهبرد (استراتژی)
مراتب راهبرد (سطوح سه گانه راهبردها در سازمان)
راهبرد سطح سازمان مادر
راهبرد سطح مؤسسه(راهبرد سازمان در فعالیتهای عمده)
راهبرد سطح عملیاتی(وظیفه)
فراگرد برنامه ریزی راهبردی
شناسایی رسالت سازمان
تدوین هدفهای خرد و کلان
شناسایی ارزشها و فرهنگ سازمانی
شناسایی سازمان از حیث قوتها و ضعفهای آن
شناسایی محیط از حیث فرصتها و تهدیدهای آن
تدوین راهبرد در سطح کل سازمان
برنامه ریزی سبد سرمایه گذاری
ماتریس بی. سی.جی
بررسی تأثیر راهبردهای بازار بر سودآوری
مدل هفت s و فرهنگ سازمان
تدوین راهبرد در سطح موسسه یا فعالیتهای عمده سازمان
راهبردهای رقابتی عام
انواع راهبردهای انطباقی
چرخه حیات محصول
تدوین راهبرد در سطح عملیاتی
اجرای راهبرد
دامهای برنامه ریزی


برچست ها :
نظرات : 0 بازدید : 28
     
print